KANLUX KMB6-C25/3 kismegszakító
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
A képek illusztrációk, az adatok tájékoztató jellegűek, az eltérés jogát fenntartjuk!
Raktáron
Adatok
Márka
KANLUX
EAN
Szélesség (mm)
52.5 mm
Mélység (mm)
76 mm
Magasság (mm)
82 mm
Anyag
Műanyag
Szín
Fehér
Névleges áram (A)
Max 25 A
Feszültség (V)
230 V
Beköthető vezeték keresztmetszet (mm²)
1.0mm² - 2.5mm²
Működési hőmérséklet (℃)
+5℃ - +40℃