CAMELION lítium gombelem 3V CR2450-BP1
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
A képek illusztrációk, az adatok tájékoztató jellegűek, az eltérés jogát fenntartjuk!
Raktáron
Adatok
Márka
CAMELION
EAN
Típus
CR2450
Átmérő (mm)
24.5 mm
Magasság (mm)
5 mm
Feszültség (V)
3 V
Működési hőmérséklet (℃)
-20℃ - +60℃